Dlaczego warto współpracować z firmą Voltana Energy?

Voltana Energy jest firmą przyjazną

Pozytywną dla natury, bo naszą misją jest właśnie dostarczenie przyjaznych dla środowiska i całkowicie bezpiecznych rozwiązań energetycznych, przyczyniających się do niezależności od tradycyjnych źródeł prądu oraz zmniejszenia kosztów energii.

Panele fotowoltaiczne od Voltana Energy czerpią energię słoneczną i przetwarzają ją na energię elektryczną. To lepsza technologia, gdyż węgiel trzeba wydobywać, transportować, generując spaliny i spalać, aby otrzymać energię (kolejne zanieczyszczenia Ziemi).

Panele słoneczne wytwarzają czystą energię, bez szkodliwych emisji w odróżnieniu od gazu, ropy naftowej czy węgla, które emitują wysokie poziomy CO2, co z kolei przyczynia się do globalnego ocieplenia i niszczy środowisko naturalne. Poza tym zasoby paliw kopalnych nie są nieograniczone. Specjaliści szacują, że wystarczy ich na kilkadziesiąt lat, około czterdziestu. Przy ubytku surowca, koszty będę więc rosły. Tymczasem Słońce dostarcza nam wszystkim ogromną ilość energii.

Pozyskiwany dzięki panelom słonecznym prąd jest darmowy dla inwestora. Kupujący inwestuje tylko w zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej. Raz założona instalacja od firmy Voltana Energy nie wymaga modernizacji i nakładów przez kilkadziesiąt lat. Jej montaż zwraca się więc w realnym czasie. Później panele generują jedynie zyski.

Voltana Energy jest firmą partnerską również dla Państwa

Oferowane przez nas rozwiązania umożliwiają Państwu samodzielne pozyskiwanie energii z odnawialnych źródeł. Instalacja paneli fotowoltaicznych Voltana Energy przynosi duże korzyści finansowe. Uzyskane oszczędności przez dwadzieścia pięć lat korzystania z instalacji, aż trzykrotnie przewyższają koszty inwestycji. Dzięki instalacji cieszymy się z niskich rachunków za prąd oraz z uniezależnienia się od wzrostu cen prądu na rynku.

Proszę pomyśleć o takiej analogii. Pilnie płacąc rachunki za prąd i uważając na jego niepotrzebne zużycie, to znaczy wyłączając palące się w innych pokojach żarówki, listwy z prądem, wypinając ładowarki – jesteście Państwo w stanie zakończyć cykl rozliczeniowy na zero, z nieco niższym rachunkiem. Ale nic ponadto. To tak, jak z wynajmowanym mieszkaniem. Płacimy nieraz znaczne kwoty, z miesiąca na miesiąc, ale nawet po kilku latach – jesteśmy w tym samym punkcie.

Biorąc kredyt i kupując własne mieszkanie, płacimy podobnie, ale przychodzi taki czas, że świetnie zyskujemy na inwestycji. W pierwszym przypadku płacimy, aby odhaczyć dany miesiąc, bez perspektywy. W drugim planujemy długoterminową inwestycję na przyszłość. Wszystko, co zapłacimy, jest do przodu, idzie na nasze konto. Podobnie jest właśnie z panelami słonecznymi.

Własna farma fotowoltaiczna pozwoli realnie zaoszczędzić po spłacie inwestycji, a nie tylko wychodzić w opłatach za prąd na zero.

Voltana Energy jest firmą koleżeńską

Została stworzona przez ludzi z doświadczeniem i pasją. Poczują Państwo w trakcie rozmowy z naszymi pracownikami, że robią to, co lubią. Czują misję i powołanie. Wspierają naturę, ale i Państwa domy czy przedsiębiorstwa.

Nasz firma stawia na satysfakcję klientów, bo to najlepsza reklama. Klienci chwalą, że z nami po prostu świetnie się rozmawia i współpracuje. Tak, bo znamy się na tym. Tworzymy pozytywny zespół. Mamy dobre produkty, które warto polecać. W każdym momencie: od projektu, obliczeń, sugestii, dotacji, realizacji, kontroli – jesteśmy z Państwem.

Voltana Energy jest rzetelna i dokładna. Także elastyczna. Nasi projektanci wychodzą poza schematy, proponując rozwiązania idealne, biorąc pod uwagę: zacienienie, położenie, spad dachu i czynniki indywidualne Państwa posesji.

Voltana Energy jest też firmą czułą na technologię

Wybieramy tylko produkty dobrej jakości, na które z czystym sumieniem możemy dać gwarancję na wiele lat.

Dlaczego warto współpracować z firmą Voltana Energy? Bo planują Państwo innowacyjną inwestycję i pragniecie, aby wszystko działało idealnie. Niewskazany jest dla Państwa stres, niedoróbki nierzetelnych wykonawców, czy błędy techniczne.

Warto nas wybrać, bo nasza praktyka i strategia działania gwarantują dla Państwa maksymalny efekt. A zazwyczaj wybieramy to, co dobrze dla nas rokuje. Razem tworzymy lepsze rozwiązania. Oszczędzają Państwo.

Zobacz co mówią o nas klienci!

Share and Enjoy !

0Shares
0 0